Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1BARYMTOBI54.693+0.000+0.000
2MARTIN89MTOBI55.316+0.623+0.623
3RASZO22MTOBI55.687+0.994+0.371
4IMAXMTOBI56.019+1.326+0.332
5Konrad 05MTOBI56.142+1.449+0.123
6SŁAWEK 2704MTOBI56.164+1.471+0.022
7JACOMRIMO56.204+1.511+0.040
8BARTEK 1337MRIMO56.329+1.636+0.125
9AFROKMTOBI56.349+1.656+0.020
10TIMIMTOBI56.370+1.677+0.021
11SIMON003MRIMO56.436+1.743+0.066
12ZABAMRIMO56.663+1.970+0.227
13CoodyMRIMO56.722+2.029+0.059
14Adam 12MRIMO56.803+2.110+0.081
15FILIPUŚMRIMO56.945+2.252+0.142
16SIMON003MTOBI56.970+2.277+0.025
17FILIPUŚMTOBI57.032+2.339+0.062
18MARTIN89MRIMO57.114+2.421+0.082
19BOMBELMRIMO57.115+2.422+0.001
20Buła.MRIMO57.177+2.484+0.062
21RASZO22MRIMO57.177+2.484+0.000
22CIEŚLAMTOBI57.196+2.503+0.019
23PRZEMEK 80MRIMO57.445+2.752+0.249
24M. Pawełczyk MRIMO57.568+2.875+0.123
25LEWMRIMO57.589+2.896+0.021
26KAOTEMTOBI57.652+2.959+0.063
27Michał 91MRIMO57.694+3.001+0.042
28PiechuMRIMO57.777+3.084+0.083
29PCHELAMRIMO57.859+3.166+0.082
30BOMBELMTOBI57.941+3.248+0.082
31SŁAWKOOMRIMO57.983+3.290+0.042
32KOTUKRIMO57.986+3.293+0.003
33KAOTEMRIMO57.987+3.294+0.001
34Mały OndraszekMRIMO58.045+3.352+0.058
35DOG-R-MANMRIMO58.255+3.562+0.210
36WojosMRIMO58.417+3.724+0.162
37RycharMTOBI58.602+3.909+0.185
38TOMEKKMRIMO58.685+3.992+0.083
39MarcinTMRIMO58.747+4.054+0.062
40HASKI1RIMO58.912+4.219+0.165
41PAWEŁ P.MTOBI58.977+4.284+0.065
42ADRIAN RABATEMMRIMO58.996+4.303+0.019
43JUNIOR.MMRIMO59.305+4.612+0.309
44DYMMTOBI59.429+4.736+0.124
45GRUDINMRIMO59.694+5.001+0.265
46GRZEGORZ P.MRIMO59.741+5.048+0.047
47DADOLMRIMO59.741+5.048+0.000
48KRIS-BIEMTOBI60.093+5.400+0.352
49JĘDRZEJKOMRIMO60.216+5.523+0.123
50AYANNEKRIMO60.485+5.792+0.269
51FILIPKOXMTOBI60.672+5.979+0.187
52OWZAMTOBI60.712+6.019+0.040
53CezaryMRIMO60.816+6.123+0.104
54DebseyMRIMO60.820+6.127+0.004
55GRZEGORZ P.M61.085+6.392+0.265
56BINAMRIMO61.188+6.495+0.103
57MikołajMRIMO61.228+6.535+0.040
58FIFI 05MRIMO61.268+6.575+0.040
59Wycisk61.499+6.806+0.231
60WACEK.M61.545+6.852+0.046
61JACO 93MTOBI61.561+6.868+0.016
62Dominik 98MRIMO61.601+6.908+0.040
63WAVES_WATCHERMTOBI61.637+6.944+0.036
64JACO 93MRIMO61.767+7.074+0.130
65MARA.MRIMO61.953+7.260+0.186
66FILIPPOMTOBI61.984+7.291+0.031
67J. MękalMTOBI62.820+8.127+0.836
68DAWIDDMJUNIOR68.715+14.022+5.895
69KRZYŚ 73M69.526+14.833+0.811
70SZCZUREKM70.984+16.291+1.458
71SEBIX MJUNIOR78.536+23.843+7.552

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego