Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KOSTKAMTOBI53.578+0.000+0.000
2PCHEŁAMTOBI53.599+0.021+0.021
3RAVANMTOBI53.883+0.305+0.284
4KOCIOŁEKMTOBI53.971+0.393+0.088
5PLEBANMTOBI54.218+0.640+0.247
6ZABAMTOBI54.343+0.765+0.125
7DRIVVERMTOBI54.344+0.766+0.001
8Michał 91MTOBI54.756+1.178+0.412
9Kazik82MTOBI54.964+1.386+0.208
10KRIS 14MTOBI55.110+1.532+0.146
11Patryk06MTOBI55.521+1.943+0.411
12Przemo1991MTOBI55.688+2.110+0.167
13DI WAJCHOMTOBI55.749+2.171+0.061
14RYBSMTOBI55.874+2.296+0.125
15BansheeKRIMO55.900+2.322+0.026
16KOWALSKI.TOBI55.914+2.336+0.014
17KOPYTKOMTOBI55.956+2.378+0.042
18WOKERMTOBI55.998+2.420+0.042
19BansheeKTOBI56.311+2.733+0.313
20Kazik82MRIMO56.422+2.844+0.111
21LiwiuszMTOBI56.493+2.915+0.071
22ŁOBIMRIMO56.784+3.206+0.291
23PAMELEKMRIMO56.929+3.351+0.145
24SŁAWEK 2704MRIMO57.031+3.453+0.102
25BrydzysMTOBI57.175+3.597+0.144
26PATKA..KTOBI57.243+3.665+0.068
27HAROLDMRIMO57.343+3.765+0.100
28WONCKIMTOBI57.444+3.866+0.101
29MrozuuuMTOBI57.548+3.970+0.104
30Luki7MRIMO57.730+4.152+0.182
31KRZANTMTOBI57.734+4.156+0.004
32Tommy.MRIMO57.797+4.219+0.063
33CYGAN.MRIMO57.859+4.281+0.062
34F. AdamczykMRIMO57.879+4.301+0.020
35shfunksMTOBI57.891+4.313+0.012
36ARCZI0121MTOBI58.086+4.508+0.195
37PRZEMEK 80MTOBI58.096+4.518+0.010
38PAWLO1089MRIMO58.330+4.752+0.234
39Arek75MRIMO58.401+4.823+0.071
40SŁAWKOOMRIMO58.479+4.901+0.078
41D. MańkutMRIMO58.560+4.982+0.081
42adanusMRIMO58.604+5.026+0.044
43KSYHOLMRIMO58.851+5.273+0.247
44ŚLIWA2MTOBI58.998+5.420+0.147
45RRMRIMO59.017+5.439+0.019
46ANDREMRIMO59.064+5.486+0.047
47THETIGGERMRIMO59.099+5.521+0.035
48DżejDżejMRIMO59.167+5.589+0.068
49WILCZUR9MRIMO59.286+5.708+0.119
50KEVINMRIMO59.292+5.714+0.006
51Karol98MRIMO59.389+5.811+0.097
52WDBMRIMO59.446+5.868+0.057
53KRZYCHU.R.MTOBI59.595+6.017+0.149
54KRZYSZTOF 81MRIMO59.606+6.028+0.011
55Tommy.M59.682+6.104+0.076
56DRIVVERMRIMO59.721+6.143+0.039
57SebixDMRIMO59.782+6.204+0.061
58ANDRE01MRIMO59.824+6.246+0.042
59LESZCZ1MTOBI60.030+6.452+0.206
60ADRIAN.S4MTOBI60.109+6.531+0.079
61FIDEKMTOBI60.213+6.635+0.104
62DANIOSSSMRIMO60.464+6.886+0.251
63DZIADEK CZOSNEKMRIMO60.506+6.928+0.042
64Słowik412K60.581+7.003+0.075
65ToomekMTOBI60.670+7.092+0.089
66BR-BROKERMTOBI60.836+7.258+0.166
67ADIŚ69MRIMO61.291+7.713+0.455
68Kominiarz 96MRIMO61.354+7.776+0.063
69BARTEK911MRIMO61.497+7.919+0.143
70MARIAN 605MTOBI61.766+8.188+0.269
71Domino 600MRIMO61.828+8.250+0.062
72KONDZIO115MRIMO61.850+8.272+0.022
73BlachoMRIMO62.016+8.438+0.166
74MAMBAMRIMO62.096+8.518+0.080
75Krzychu 46MRIMO62.115+8.537+0.019
76SABOLMRIMO62.119+8.541+0.004
77Adam4321MTOBI62.408+8.830+0.289
78kiciuRIMO62.568+8.990+0.160
79jacek2j5MRIMO62.615+9.037+0.047
80Piotr73MTOBI62.718+9.140+0.103
81mrozu75MTOBI62.781+9.203+0.063
82RRM62.924+9.346+0.143
83Hary 93MRIMO62.925+9.347+0.001
84SandmanMRIMO63.091+9.513+0.166
85BARONMRIMO63.318+9.740+0.227
86.MAX.M63.554+9.976+0.236
87Hary 93MTOBI63.979+10.401+0.425
88.Michał.04RIMO64.165+10.587+0.186
89mrozu75MRIMO64.270+10.692+0.105
90JAKOWATYMRIMO68.177+14.599+3.907
91Ewelina21KTOBI70.204+16.626+2.027
92KAMYK1MJUNIOR71.298+17.720+1.094
93Wika08KJUNIOR77.411+23.833+6.113

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego