Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrewetaMTOBI53.145+0.000+0.000
2Marek XMTOBI53.413+0.268+0.268
3BENIO23MTOBI53.951+0.806+0.538
4PLEBANMTOBI54.509+1.364+0.558
5KUBEK_MTOBI54.963+1.818+0.454
6OPERMTOBI55.088+1.943+0.125
7SAPERMTOBI55.233+2.088+0.145
8WŁOCHMRIMO55.377+2.232+0.144
9GREENMRIMO55.501+2.356+0.124
10KTMMTOBI55.563+2.418+0.062
11DE LUXEMRIMO55.625+2.480+0.062
12DANNYYMTOBI55.914+2.769+0.289
13RIMPMRIMO56.079+2.934+0.165
14ROLNIKMTOBI56.121+2.976+0.042
15StaryMTOBI56.204+3.059+0.083
16NIKIMRIMO56.411+3.266+0.207
17Paweł GazdaMRIMO56.412+3.267+0.001
18DOMELMRIMO56.577+3.432+0.165
19SAPERMRIMO56.742+3.597+0.165
20GAWRON S.MTOBI56.846+3.701+0.104
21JACOBMTOBI57.000+3.855+0.154
22NOOBMTOBI57.363+4.218+0.363
23BumBumMTOBI57.403+4.258+0.040
24MichałGTMRIMO57.486+4.341+0.083
25WostookMTOBI57.609+4.464+0.123
26Pawel.MTOBI57.674+4.529+0.065
27Zibi.MRIMO57.896+4.751+0.222
28JACOBMRIMO57.942+4.797+0.046
29BELKA150MTOBI57.962+4.817+0.020
30SlacziMRIMO58.045+4.900+0.083
31SlacziMTOBI58.231+5.086+0.186
32Pawel.MRIMO58.355+5.210+0.124
33ZETORMRIMO58.417+5.272+0.062
34Robin77MRIMO58.417+5.272+0.000
35DawidDRZMRIMO58.478+5.333+0.061
36WostookMRIMO58.499+5.354+0.021
37MARKUSMRIMO58.520+5.375+0.021
38ChrząszczuMRIMO58.603+5.458+0.083
39AmigoM58.726+5.581+0.123
40LODZIARZMRIMO58.744+5.599+0.018
41Sławek KTMRIMO58.833+5.688+0.089
42KSMRIMO59.100+5.955+0.267
43ARTUR.97MTOBI59.140+5.995+0.040
44WAWERMTOBI59.160+6.015+0.020
45MATEO 09RIMO59.286+6.141+0.126
46ChrisMRIMO59.286+6.141+0.000
47AGUSKRIMO59.367+6.222+0.081
48ChrisMTOBI59.595+6.450+0.228
49DawidosMTOBI59.617+6.472+0.022
50WAWERMRIMO59.679+6.534+0.062
51GREG27MTOBI59.927+6.782+0.248
52PITERSONMRIMO59.969+6.824+0.042
53Error666MTOBI60.008+6.863+0.039
54Franek84MRIMO60.822+7.677+0.814
55Jeek PackMRIMO60.938+7.793+0.116
56KONDI89MTOBI61.000+7.855+0.062
57Hary 93MTOBI61.021+7.876+0.021
58Adam4321MRIMO61.105+7.960+0.084
59FrancaKTOBI61.332+8.187+0.227
60KLOSSMRIMO62.077+8.932+0.745
61MARKUSM63.417+10.272+1.340
62GREG27MRIMO63.763+10.618+0.346
63Ewelina21KTOBI71.962+18.817+8.199
64Szymon 09MJUNIOR76.506+23.361+4.544

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego