Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1LOLOBERCIKMRIMO32.445+0.000+0.000
2ZifbRIMO34.430+1.985+1.985
3MatrixCeMRIMO35.132+2.687+0.702
4budynMRIMO36.001+3.556+0.869
5STIGMTOBI36.330+3.885+0.329
6MTJB 1KJUNIOR36.391+3.946+0.061
7Maciek96MRIMO36.478+4.033+0.087
8P. DRABMRIMO36.622+4.177+0.144
9PATTRYKKMTOBI36.642+4.197+0.020
10SEBAA.MRIMO36.908+4.463+0.266
11SŁAWEK 2704MTOBI36.953+4.508+0.045
12k80biKRIMO37.076+4.631+0.123
13RAVANMTOBI37.076+4.631+0.000
14BARTEK PUDAMRIMO37.077+4.632+0.001
15PATTRYKKMRIMO37.077+4.632+0.000
16LATENMRIMO37.201+4.756+0.124
17DARRKOMRIMO37.222+4.777+0.021
18BARTOSZEK96MRIMO37.304+4.859+0.082
19.MAX.MTOBI37.326+4.881+0.022
20PRZEMEK 80MRIMO37.428+4.983+0.102
21PELIKANNMRIMO37.532+5.087+0.104
22MARCOSMRIMO37.533+5.088+0.001
23MISSSIEKMRIMO37.718+5.273+0.185
24TOFIXMRIMO37.718+5.273+0.000
25Szybki mistrzuMRIMO37.965+5.520+0.247
26PATKA..KRIMO38.048+5.603+0.083
27Chudy10MRIMO38.130+5.685+0.082
28ANDREMRIMO38.359+5.914+0.229
29KARAŚMRIMO38.376+5.931+0.017
30ktoosiuMRIMO38.441+5.996+0.065
31HIRAMMRIMO38.545+6.100+0.104
32GIERMEKMRIMO38.648+6.203+0.103
33JARZYNKAMRIMO39.082+6.637+0.434
34SUCHY A3MRIMO39.453+7.008+0.371
35BamboMTOBI39.641+7.196+0.188
36ŻulikMTOBI39.698+7.253+0.057
37POVELMRIMO39.868+7.423+0.170
38KAPITAN IZRAELMRIMO40.196+7.751+0.328
39MARCIN OMRIMO40.798+8.353+0.602
40OLEMKAKRIMO41.522+9.077+0.724
41PZJBMJUNIOR47.468+15.023+5.946
42BYLICAM9KM49.297+16.852+1.829
43Marek SMXM9KM50.505+18.060+1.208
44ZABAM9KM50.649+18.204+0.144
45ALIANSMRIMO51.014+18.569+0.365
46MARTIN89MRIMO51.097+18.652+0.083
47ZABAMRIMO51.200+18.755+0.103
48MIŁYMRIMO51.224+18.779+0.024
49MARCIN G.MRIMO51.262+18.817+0.038
50RAVANM9KM51.263+18.818+0.001
51RAVANMRIMO51.303+18.858+0.040
52SzakkuMRIMO51.365+18.920+0.062
53KozibobMRIMO51.449+19.004+0.084
54TAOMINGMRIMO51.489+19.044+0.040
55DYNAMITMRIMO51.489+19.044+0.000
56IMAXMRIMO51.510+19.065+0.021
57MŁODY13MTOBI51.511+19.066+0.001
58WOJTEK 46MRIMO51.553+19.108+0.042
59PATKA..KTOBI51.572+19.127+0.019
60BYLICAMRIMO51.634+19.189+0.062
61SYLWEK WRCMRIMO51.655+19.210+0.021
62DANIEL G.MRIMO51.675+19.230+0.020
63MŁODY13MRIMO51.779+19.334+0.104
64WOJTEK 46MTOBI51.841+19.396+0.062
65Natalia.BKRIMO51.882+19.437+0.041
66TAOMINGMTOBI52.007+19.562+0.125
67HUDY21MRIMO52.109+19.664+0.102
68BARYMTOBI52.110+19.665+0.001
69Grzesiek94MRIMO52.172+19.727+0.062
70WUEMMTOBI52.212+19.767+0.040
71RASZO22MRIMO52.214+19.769+0.002
72WUEMMRIMO52.295+19.850+0.081
73MMMRIMO52.295+19.850+0.000
74BARYMRIMO52.317+19.872+0.022
75HamiMRIMO52.336+19.891+0.019
76GANCAMTOBI52.358+19.913+0.022
77Adam 12MRIMO52.378+19.933+0.020
78KAMIEŃMRIMO52.398+19.953+0.020
79MARKUSMRIMO52.400+19.955+0.002
80ARTURO1RIMO52.421+19.976+0.021
81Marcinn97M9KM52.424+19.979+0.003
82NEXOMRIMO52.424+19.979+0.000
83MARCIN G.MTOBI52.440+19.995+0.016
84HAROLDMTOBI52.461+20.016+0.021
85MARCOSMTOBI52.462+20.017+0.001
86DAKIĆMRIMO52.483+20.038+0.021
87GACEK.MRIMO52.504+20.059+0.021
88BENY1MRIMO52.553+20.108+0.049
89ZorkaKTOBI52.585+20.140+0.032
90Marek1731MRIMO52.589+20.144+0.004
91KamińskiMRIMO52.606+20.161+0.017
92MARKUSMTOBI52.626+20.181+0.020
93LEWCZAJAMRIMO52.627+20.182+0.001
94STAYERMRIMO52.646+20.201+0.019
95WACEK.MTOBI52.668+20.223+0.022
96MIKOŁAJ S.MRIMO52.688+20.243+0.020
97MIŁYMTOBI52.688+20.243+0.000
98PELIKANNMTOBI52.690+20.245+0.002
99WACEK.MRIMO52.711+20.266+0.021
100ZorkaKRIMO52.731+20.286+0.020

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego