Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3.Pati.RIMO33.293+1.780+0.310
4MJMRIMO46.340+14.827+13.047
5BYLICAM9KM53.709+22.196+7.369
6Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.199
7PODOSM9KM54.342+22.829+0.434
8OLI7MRIMO54.383+22.870+0.041
9MARKUSM9KM54.414+22.901+0.031
10BARYMTOBI54.693+23.180+0.279
11MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.044
12DANIEL G.MRIMO54.797+23.284+0.060
13BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.064
14Adam 12M9KM54.943+23.430+0.082
15ZABAM9KM55.005+23.492+0.062
16MŁODY13MRIMO55.232+23.719+0.227
17WOJTEK 46MRIMO55.233+23.720+0.001
18OTIS 97M9KM55.257+23.744+0.024
19MARTIN89MTOBI55.316+23.803+0.059
20GrekMRIMO55.383+23.870+0.067
21RAVANMTOBI55.523+24.010+0.140
22GANCAM9KM55.606+24.093+0.083
23WITO.M9KM55.687+24.174+0.081
24RASZO22MTOBI55.687+24.174+0.000
25OTIS 97MRIMO55.703+24.190+0.016
26ZABAMRIMO55.728+24.215+0.025
27MIEDZIAKMRIMO55.751+24.238+0.023
28Kuba 98MRIMO55.782+24.269+0.031
29SzakkuMTOBI55.812+24.299+0.030
30HUDY21MRIMO55.822+24.309+0.010
31ROZIKM9KM55.915+24.402+0.093
32SŁOWIKMRIMO55.956+24.443+0.041
33KorzeniowskiMRIMO55.996+24.483+0.040
34IMAXMTOBI56.019+24.506+0.023
35DOMELMTOBI56.056+24.543+0.037
36Artur KMRIMO56.076+24.563+0.020
37SzakkuMRIMO56.080+24.567+0.004
38KOSTKAMTOBI56.084+24.571+0.004
39GREENMRIMO56.121+24.608+0.037
40CoodyMRIMO56.122+24.609+0.001
41Konrad 05MTOBI56.142+24.629+0.020
42MIKOŁAJ S.MRIMO56.161+24.648+0.019
43IMAXMRIMO56.162+24.649+0.001
44SŁAWEK 2704MTOBI56.164+24.651+0.002
45LH44MTOBI56.185+24.672+0.021
46MARTIN89MRIMO56.203+24.690+0.018
47JACOMRIMO56.204+24.691+0.001
48Grzesiek94MRIMO56.205+24.692+0.001
49KozibobMRIMO56.226+24.713+0.021
50KOCIOŁEKM9KM56.258+24.745+0.032
51RAVANMRIMO56.308+24.795+0.050
52DE LUXEMRIMO56.320+24.807+0.012
53BARTEK 1337MRIMO56.329+24.816+0.009
54RASZO22MRIMO56.341+24.828+0.012
55AFROKMTOBI56.349+24.836+0.008
56TIMIMTOBI56.370+24.857+0.021
57PRZEMEK 80MRIMO56.382+24.869+0.012
58Patryk KunaMRIMO56.389+24.876+0.007
59CORTEZMTOBI56.390+24.877+0.001
60ADIKONM9KM56.407+24.894+0.017
61FisherMRIMO56.412+24.899+0.005
62SygiM9KM56.433+24.920+0.021
63SIMON003MRIMO56.436+24.923+0.003
64K. BuchcikM9KM56.441+24.928+0.005
65DAROM9KM56.447+24.934+0.006
66Luki7MRIMO56.453+24.940+0.006
67RAFAŁ SMRIMO56.454+24.941+0.001
68CoodyM56.506+24.993+0.052
69SYLWEK WRCMRIMO56.514+25.001+0.008
70MARKUSMRIMO56.519+25.006+0.005
71KOSTKAMRIMO56.551+25.038+0.032
72KWASU 87MTOBI56.576+25.063+0.025
73SygiMRIMO56.587+25.074+0.011
74MIŁYMRIMO56.596+25.083+0.009
75KOCIOŁEKMRIMO56.598+25.085+0.002
76FILIPUŚMTOBI56.639+25.126+0.041
77TONYMRIMO56.659+25.146+0.020
78DRIVVERMRIMO56.664+25.151+0.005
79kseroplMRIMO56.679+25.166+0.015
80ZorkaKRIMO56.680+25.167+0.001
81RALLY2MRIMO56.689+25.176+0.009
82STILL76MRIMO56.701+25.188+0.012
83MŁODY13MTOBI56.711+25.198+0.010
84FILIPUŚMRIMO56.711+25.198+0.000
85MIKOŁAJ S.MTOBI56.730+25.217+0.019
86PATKA..KRIMO56.743+25.230+0.013
87Buła.MRIMO56.759+25.246+0.016
88OTIS 97MTOBI56.763+25.250+0.004
89AmigoMTOBI56.763+25.250+0.000
90DRAGON 1405MRIMO56.783+25.270+0.020
91WITO.MTOBI56.787+25.274+0.004
92Adam 12MRIMO56.803+25.290+0.016
93MARCOSMRIMO56.804+25.291+0.001
94Paweł GazdaMRIMO56.824+25.311+0.020
95SŁAWEK 2704MRIMO56.825+25.312+0.001
96SYLWEK WRCMTOBI56.825+25.312+0.000
97MadżerM9KM56.826+25.313+0.001
98Mateusz 94MRIMO56.844+25.331+0.018
99MarcinTMRIMO56.846+25.333+0.002
100SygiM56.886+25.373+0.040

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego