Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3.Pati.RIMO33.293+1.780+0.310
4MJMRIMO46.340+14.827+13.047
5BYLICAMTOBI53.021+21.508+6.681
6ZABAMTOBI53.082+21.569+0.061
7PCHELAMTOBI53.185+21.672+0.103
8LoebMTOBI53.392+21.879+0.207
9Nowok MarcinMTOBI53.556+22.043+0.164
10KOSTKAMTOBI53.578+22.065+0.022
11BYLICAM9KM53.709+22.196+0.131
12MMMTOBI53.846+22.333+0.137
13MARKUSMTOBI53.867+22.354+0.021
14RAVANMTOBI53.883+22.370+0.016
15Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.025
16BARYMTOBI53.930+22.417+0.022
17MŁODY13MTOBI53.934+22.421+0.004
18KOCIOŁEKMTOBI53.971+22.458+0.037
19Jakub 99MTOBI53.991+22.478+0.020
20KrewetaMTOBI54.084+22.571+0.093
21NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.031
22KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
23martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
24PLEBANMTOBI54.218+22.705+0.040
25MIŁYMTOBI54.239+22.726+0.021
26GHOSTMANMTOBI54.260+22.747+0.021
27Patryk06MTOBI54.323+22.810+0.063
28PODOSM9KM54.342+22.829+0.019
29DRIVVERMTOBI54.344+22.831+0.002
30KRIS 14MTOBI54.344+22.831+0.000
31KRYLUMTOBI54.363+22.850+0.019
32OLI7MRIMO54.383+22.870+0.020
33GANCAMTOBI54.406+22.893+0.023
34MARKUSM9KM54.414+22.901+0.008
35Kuba 98MTOBI54.425+22.912+0.011
36LOEWEMTOBI54.467+22.954+0.042
37DANIEL G.MTOBI54.468+22.955+0.001
38TOMASZ1984MTOBI54.551+23.038+0.083
39Michał 91MTOBI54.569+23.056+0.018
40MANIEK156MTOBI54.653+23.140+0.084
41AmigoMTOBI54.653+23.140+0.000
42STAYERMTOBI54.695+23.182+0.042
43MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.042
44DANIEL G.MRIMO54.797+23.284+0.060
45MARCIN G.MTOBI54.819+23.306+0.022
46HUDY21MTOBI54.840+23.327+0.021
47KUBEK-KSJZMTOBI54.860+23.347+0.020
48BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.001
49BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
50TOM.MTOBI54.921+23.408+0.028
51Adam 12M9KM54.943+23.430+0.022
52Kazik82MTOBI54.964+23.451+0.021
53MATI.MTOBI54.984+23.471+0.020
54TIGER.TOBI54.985+23.472+0.001
55ZABAM9KM55.005+23.492+0.020
56MarcinTMTOBI55.046+23.533+0.041
57GĄSKAMTOBI55.046+23.533+0.000
58BOBEK 1MTOBI55.047+23.534+0.001
59LukenMTOBI55.103+23.590+0.056
60konopko96TOBI55.170+23.657+0.067
61MARTIN89MTOBI55.171+23.658+0.001
62TheRamdixMTOBI55.211+23.698+0.040
63John_MTOBI55.232+23.719+0.021
64MŁODY13MRIMO55.232+23.719+0.000
65WOJTEK 46MRIMO55.233+23.720+0.001
66HASKI1TOBI55.233+23.720+0.000
67Krzysiuu 92MTOBI55.253+23.740+0.020
68OTIS 97M9KM55.257+23.744+0.004
69SzakkuMTOBI55.272+23.759+0.015
70Buła.MTOBI55.355+23.842+0.083
71ATDMTOBI55.377+23.864+0.022
72Fake MTOBI55.377+23.864+0.000
73GrekMRIMO55.383+23.870+0.006
74WOKERMTOBI55.398+23.885+0.015
75Artek 08MTOBI55.419+23.906+0.021
76KOWALSKI.TOBI55.419+23.906+0.000
77PRZEMORMTOBI55.455+23.942+0.036
78RASZO22MTOBI55.460+23.947+0.005
79CARLOMTOBI55.477+23.964+0.017
80NEXOMTOBI55.480+23.967+0.003
81M57MTOBI55.485+23.972+0.005
82RIDIKMTOBI55.501+23.988+0.016
83ZorkaKTOBI55.522+24.009+0.021
84WŁOCHMRIMO55.583+24.070+0.061
85FILIPUŚMTOBI55.605+24.092+0.022
86DEDERMTOBI55.605+24.092+0.000
87GANCAM9KM55.606+24.093+0.001
88FIFI08MTOBI55.666+24.153+0.060
89BansheeKRIMO55.686+24.173+0.020
90SZWEDZIKMTOBI55.687+24.174+0.001
91WITO.M9KM55.687+24.174+0.000
92Przemo1991MTOBI55.688+24.175+0.001
93OTIS 97MRIMO55.703+24.190+0.015
94PENKIMTOBI55.708+24.195+0.005
95MROCZNY.MTOBI55.709+24.196+0.001
96ZABAMRIMO55.728+24.215+0.019
97WąsMTOBI55.730+24.217+0.002
98Szymon NowokMTOBI55.731+24.218+0.001
99ArkitcMTOBI55.748+24.235+0.017
100DI WAJCHOMTOBI55.749+24.236+0.001

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego