Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3.Pati.RIMO33.293+1.780+0.310
4MJMRIMO46.340+14.827+13.047
5ZABAMTOBI52.377+20.864+6.037
6S1LUKIMTOBI52.647+21.134+0.270
7PCHELAMTOBI52.834+21.321+0.187
8BYLICAMTOBI53.021+21.508+0.187
9KrewetaMTOBI53.145+21.632+0.124
10BARYMTOBI53.185+21.672+0.040
11LoebMTOBI53.392+21.879+0.207
12Marek XMTOBI53.413+21.900+0.021
13PLEBANMTOBI53.433+21.920+0.020
14Nowok MarcinMTOBI53.556+22.043+0.123
15KOSTKAMTOBI53.578+22.065+0.022
16RAVANMTOBI53.605+22.092+0.027
17SzakkuMTOBI53.619+22.106+0.014
18Kuba 98MTOBI53.641+22.128+0.022
19KaczmarMTOBI53.660+22.147+0.019
20MAREK SMXXMTOBI53.682+22.169+0.022
21WąsMTOBI53.682+22.169+0.000
22BRONEK.MTOBI53.682+22.169+0.000
23BYLICAM9KM53.709+22.196+0.027
24Buła.MTOBI53.723+22.210+0.014
25MORDORMTOBI53.744+22.231+0.021
26KUBEK-KSJZMTOBI53.806+22.293+0.062
27DI WAJCHOMTOBI53.846+22.333+0.040
28MMMTOBI53.846+22.333+0.000
29MARKUSMTOBI53.867+22.354+0.021
30Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.041
31MARTIN89MTOBI53.928+22.415+0.020
32MŁODY13MTOBI53.934+22.421+0.006
33BENIO23MTOBI53.951+22.438+0.017
34KOCIOŁEKMTOBI53.971+22.458+0.020
35Jakub 99MTOBI53.991+22.478+0.020
36SlawekMTOBI54.033+22.520+0.042
37LiwiuszMTOBI54.075+22.562+0.042
38AmigoMTOBI54.100+22.587+0.025
39NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.015
40KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
41martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
42MIŁYMTOBI54.198+22.685+0.020
43GHOSTMANMTOBI54.260+22.747+0.062
44RIFMTOBI54.281+22.768+0.021
45RASZO22MTOBI54.301+22.788+0.020
46A.GarfieldMTOBI54.302+22.789+0.001
47Patryk06MTOBI54.323+22.810+0.021
48PODOSM9KM54.342+22.829+0.019
49BOLO20MTOBI54.343+22.830+0.001
50SZELKITOBI54.343+22.830+0.000
51KRIS 14MTOBI54.344+22.831+0.001
52DRIVVERMTOBI54.344+22.831+0.000
53KRYLUMTOBI54.363+22.850+0.019
54WojteczkoMTOBI54.364+22.851+0.001
55OLI7MRIMO54.383+22.870+0.019
56TOMASZ 321MTOBI54.405+22.892+0.022
57GANCAMTOBI54.406+22.893+0.001
58MARKUSM9KM54.414+22.901+0.008
59SZCZUREKMTOBI54.418+22.905+0.004
60WSzMTOBI54.447+22.934+0.029
61dzik__MTOBI54.447+22.934+0.000
62NEXOMTOBI54.467+22.954+0.020
63LOEWEMTOBI54.467+22.954+0.000
64DANIEL G.MRIMO54.467+22.954+0.000
65DANIEL G.MTOBI54.468+22.955+0.001
66SAURON 2MTOBI54.468+22.955+0.000
67KOWALSKI.MTOBI54.507+22.994+0.039
68MarcinTMTOBI54.523+23.010+0.016
69WACEK.MRIMO54.534+23.021+0.011
70TOMASZ1984MTOBI54.551+23.038+0.017
71Michał 91MTOBI54.569+23.056+0.018
72F. AdamczykMTOBI54.570+23.057+0.001
73FILIPUŚMTOBI54.653+23.140+0.083
74MANIEK156MTOBI54.653+23.140+0.000
75Artek 08MTOBI54.674+23.161+0.021
76STAYERMTOBI54.695+23.182+0.021
77MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.042
78BansheeKTOBI54.757+23.244+0.020
79PODOSMTOBI54.757+23.244+0.000
80SIERCOMTOBI54.777+23.264+0.020
81Karloss9MTOBI54.778+23.265+0.001
82HUDY21MTOBI54.799+23.286+0.021
83KOWALSKI.TOBI54.818+23.305+0.019
84MARCIN G.MTOBI54.819+23.306+0.001
85TOM.MTOBI54.836+23.323+0.017
86BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.025
87BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
88PATKA..KTOBI54.901+23.388+0.008
89WOKERMTOBI54.902+23.389+0.001
90Rafcio 95MTOBI54.922+23.409+0.020
91BansheeKRIMO54.924+23.411+0.002
92Adam 12M9KM54.943+23.430+0.019
93KUBEK_MTOBI54.963+23.450+0.020
94Kazik82MTOBI54.964+23.451+0.001
95MATI.MTOBI54.984+23.471+0.020
96TIGER.TOBI54.985+23.472+0.001
97ZABAM9KM55.005+23.492+0.020
98CARLOMTOBI55.005+23.492+0.000
99GĄSKAMTOBI55.046+23.533+0.041
100HALUCMTOBI55.046+23.533+0.000

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego