Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1LOLOBERCIKMRIMO32.445+0.000+0.000
2CORTEZMRIMO32.705+0.260+0.260
3CORTEZM9KM32.749+0.304+0.044
4CORTEZMTOBI32.820+0.375+0.071
5FILIPUSMRIMO32.898+0.453+0.078
6BR-BROKERMRIMO34.057+1.612+1.159
7ZifbRIMO34.430+1.985+0.373
8damian274M9KM34.896+2.451+0.466
9MatrixCeMRIMO35.132+2.687+0.236
10WOJTEK 02M9KM35.150+2.705+0.018
11budynMRIMO36.001+3.556+0.851
12STIGMTOBI36.330+3.885+0.329
13MTJB 1KJUNIOR36.391+3.946+0.061
14Maciek96MRIMO36.478+4.033+0.087
15P. DRABMRIMO36.622+4.177+0.144
16PATTRYKKMTOBI36.642+4.197+0.020
17SEBAA.MRIMO36.908+4.463+0.266
18SŁAWEK 2704MTOBI36.953+4.508+0.045
19k80biKRIMO37.076+4.631+0.123
20RAVANMTOBI37.076+4.631+0.000
21BARTEK PUDAMRIMO37.077+4.632+0.001
22PATTRYKKMRIMO37.077+4.632+0.000
23LATENMRIMO37.201+4.756+0.124
24DARRKOMRIMO37.222+4.777+0.021
25BARTOSZEK96MRIMO37.304+4.859+0.082
26.MAX.MTOBI37.326+4.881+0.022
27PRZEMEK 80MRIMO37.428+4.983+0.102
28PELIKANNMRIMO37.532+5.087+0.104
29MARCOSMRIMO37.533+5.088+0.001
30MISSSIEKMRIMO37.718+5.273+0.185
31TOFIXMRIMO37.718+5.273+0.000
32Szybki mistrzuMRIMO37.965+5.520+0.247
33PATKA..KRIMO38.048+5.603+0.083
34Chudy10MRIMO38.130+5.685+0.082
35ANDREMRIMO38.359+5.914+0.229
36KARAŚMRIMO38.376+5.931+0.017
37ktoosiuMRIMO38.441+5.996+0.065
38HIRAMMRIMO38.545+6.100+0.104
39GIERMEKMRIMO38.648+6.203+0.103
40JARZYNKAMRIMO39.082+6.637+0.434
41SUCHY A3MRIMO39.453+7.008+0.371
42BamboMTOBI39.641+7.196+0.188
43ŻulikMTOBI39.698+7.253+0.057
44POVELMRIMO39.868+7.423+0.170
45KAPITAN IZRAELMRIMO40.196+7.751+0.328
46MARCIN OMRIMO40.798+8.353+0.602
47KAMYK1MJUNIOR41.461+9.016+0.663
48OLEMKAKRIMO41.522+9.077+0.061
49PZJBMJUNIOR47.468+15.023+5.946
50ZABAM9KM49.278+16.833+1.810
51BYLICAM9KM49.297+16.852+0.019
52Misza 94MTOBI49.503+17.058+0.206
53BARYMTOBI49.752+17.307+0.249
54SHEINMRIMO49.837+17.392+0.085
55TONYMRIMO49.928+17.483+0.091
56Grzesiek 91MTOBI50.063+17.618+0.135
57HENIEKMRIMO50.124+17.679+0.061
58Misza 94MRIMO50.248+17.803+0.124
59Marek SMXM9KM50.505+18.060+0.257
60BRONEK.MTOBI50.724+18.279+0.219
61MARTINIIM9KM50.889+18.444+0.165
62RASZO22MTOBI50.972+18.527+0.083
63Buła.MRIMO50.987+18.542+0.015
64ALIANSMRIMO51.014+18.569+0.027
65PABLO1MRIMO51.035+18.590+0.021
66MARTIN89MRIMO51.076+18.631+0.041
67ZABAMRIMO51.200+18.755+0.124
68YAROMTOBI51.221+18.776+0.021
69MIŁYMRIMO51.224+18.779+0.003
70MARCIN G.MRIMO51.262+18.817+0.038
71RAVANM9KM51.263+18.818+0.001
72RAVANMRIMO51.303+18.858+0.040
73SzakkuMRIMO51.365+18.920+0.062
74.Pati.TOBI51.406+18.961+0.041
75MŁODY GANCAMRIMO51.448+19.003+0.042
76KozibobMRIMO51.449+19.004+0.001
77HAROLDMRIMO51.473+19.028+0.024
78DYNAMITMRIMO51.489+19.044+0.016
79TAOMINGMRIMO51.489+19.044+0.000
80IMAXMRIMO51.510+19.065+0.021
81MŁODY13MTOBI51.511+19.066+0.001
82WOJTEK 46MRIMO51.553+19.108+0.042
83PATKA..KTOBI51.572+19.127+0.019
84YAROMRIMO51.594+19.149+0.022
85BYLICAMRIMO51.634+19.189+0.040
86D. MańkutMRIMO51.647+19.202+0.013
87SYLWEK WRCMRIMO51.655+19.210+0.008
88DANIEL G.MRIMO51.675+19.230+0.020
89PRISSTERMRIMO51.691+19.246+0.016
90MATEUSZ P.MRIMO51.697+19.252+0.006
91WłodekMRIMO51.716+19.271+0.019
92MŁODY13MRIMO51.779+19.334+0.063
93.Pati.RIMO51.780+19.335+0.001
94RADEXMTOBI51.841+19.396+0.061
95WOJTEK 46MTOBI51.841+19.396+0.000
96Natalia.BKRIMO51.882+19.437+0.041
97MaksioMRIMO51.923+19.478+0.041
98HAROLDMTOBI52.007+19.562+0.084
99TAOMINGMTOBI52.007+19.562+0.000
100STAYERMRIMO52.089+19.644+0.082

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego